Idėjų bankas
Pirmas
El. paštas
Struktūra

„Rodiklis“ daug metų dirba reklamos srityje ir dažnai susiduria su visuomeninėmis kultūros, meno ir sporto organizacijomis, kurios ieško partnerių, rėmėjų, norėdamos įgyvendinti savo idėjas ir projektus. Rėmėjų paieška - tai darbas, atimantis daug laiko, reikalaujantis nemažų pastangų.

Tuo pat metu verslo įmonės dažnai neranda remtino projekto, atitinkančio jų strategiją ir tikslus.

„Rodiklis“ siūlo jums padėti surasti projekto partnerių, rėmėjų, mecenatų ar remtinų projektų ir sutaupyti daug brangaus Jūsų laiko. Susipažinkite su žemiau pateikta informacija, užpildykite anketas ir Jūs tapsite Idėjų banko nariais.

Idėjų autoriams

Dažnai projektų kūrėjai, ieškodami paramos idėjų įgyvendinimui, susiduria su nenumatytais sunkumais, pavyzdžiui, nežino  kaip, kam ir kada pristatyti projektą. Kai kurie menininkai, situacijos priversti tapti vadybininkais, taip ir neprisitaiko prie iškilusių sunkumų ir dėl to patiria praktinę ar moralinę nesėkmę.

Norint išvengti tokių problemų „Rodiklio renginiai“ kviečia  tapti Idėjų banko nariais.  Jais gali tapti menininkai, visuomeninės organizacijos, pavieniai asmenys, turintys originalių idėjų ir ieškantys galimybių jas realizuoti. Jūs tapsite Idėjų banko nariais, užpildę  idėjų autoriaus anketą.

Mes Jums padėsime:

  • surasti partnerį (rėmėją),
  • įgyvendinti Jūsų idėjas (projektus),
  • organizuoti ir įgyvendinti projektą nuo pirminės idėjos iki visiško realizavimo.

Kainų teirautis tel. (8-698) 25166 arba el. paštu: info@rodiklis.lt

Rėmėjams

Šiandien dažnai akcentuojamą vertybių pokytį lydi vis didėjantis susidomėjimas kultūra, menais, sportu. Didėjant kultūros ir sporto reikšmei mūsų visuomenėje, vis daugiau dėmesio jiems skiria ir daugelis verslo įmonių. Mezgasi nauji verslo įmonių ir kultūros bei sporto organizacijų ryšiai.

Nemažai įmonių – rėmėjų teikia paramą, turėdamos konkrečiai suformuluotą strategiją, tikslus. Deja, neretai verslo įmonių ir visuomeninių organizacijų atstovams sunkoka bendradarbiauti. Tai lemia skirtinga pasaulėžiūra ir dėl to kylanti įtampa, atsargumas ir nepasitikėjimas.

Suvokdami šią problemą, „Rodiklio renginiai“ siūlo verslo įmonėms pasinaudoti sukaupta Idėjų banko duomenų baze.

„Rodiklio renginiai“ verslo įmonėms gali:

  • pasiūlyti Jums projektą, atitinkantį Jūsų įmonės rėmimo strategiją ir tikslus,
  • padėti organizuoti ir įgyvendinti Jūsų remiamą projektą. 

Siūlome Jums užpildyti idėjų rėmėjo anketą ir tapti Idėjų banko nariais.

Kainų teirautis tel. (8-698) 25166 arba el. paštu: info@rodiklis.lt