Naujienos
Pirmas
El. paštas
Struktūra

Karšta naujiena iš Argentinos

2009-02-03

Restoranas "El Gaucho"
Vyno degustacija
Matės degustacija
Tango muzika, dainos, šokiai
Lotynu Amerikos muzikos vakaras
Argentinietiškas tango
David Longa - sensacija ir atradimas Lietuvoje
Meniu iki 10 asmenų
Meniu 10 - 15 asmenų
Meniu 15 - 20 asmenų

Restoranas "El Gaucho"

Čia Jums pasiūlysime pasivaišinti tradiciniais argentinietiškos virtuvės patiekalais, kurių valgiaraštį sudarė kulinarijos profesionalas argentinietis Mario Ricardo Avallone. Restorane įrengta atvira virtuvė, tad kiekvienas galės stebėti patiekalų gaminimo procesą. Taip pat Jums pasiūlysime pasimėgauti įvairiais užkandžiais, argentinietiškais pyragėliais su įvairiais įdarais ir padažais. Patiekalai patiekiami visiems bendrai ant specialių autentiškų, tik argentiniečių virtuvei būdingų, medinių lentų.

Siūlome paragauti ant grotelių keptos mėsos asorti „Parrillada Mixta“ su įvairiais gardžiais padažais ir bulvytėmis. Šis firminis restorano karštasis patiekalas taip pat yra patiekiamas visiems bendrai metaliniame inde, po kuriuo nuolat rusena žarijos.

Sakysit, koks vakaras be deserto? Tik čia Jums bus pasiūlyta pasmaližiauti ledais su karštomis braškėmis ir pipirais. Pajusite šių produktų tarpusavio suderinamumą ir nepamirštamą skonį.

Turbūt esate girdėję žodį „matė“. Tai nacionalinis Argentinos arbatos gėrimas. Ši arbata ruošiama specialiame inde, vadinamame „kalabasa“, ir geriama su specialiu vamzdeliu „bambilla“. Matės gėrimu išreiškiamas draugiškumas, bendrumas – gėrimu vaišinami svečiai, kolegos. Restorane ši arbata Jums bus paruošta pagal visas šios šalies tradicijas.

Argentina – didžiausia Pietų Amerikos ir penkta pasaulyje vyno gamintoja, tad Jums bus pasiūlyta paragauti „Finca las moras“ rūšinio vyno iš restorano vynų kolekcijos, kuria taip didžiuojasi šis restoranas. Šiam aukštos kokybės vynui laikyti restorane pastatytos specialios vyno spintos.

Garantuojame karštą, jaukų ir nuotaikingą vakarą Jums ir Jūsų svečiams ragaujant nuostabius šios šalies patiekalus ir gėrimus!

Į viršų

Vyno degustacija

Jaunas ir išlaikytas vynas

Argentina yra didžiausia Pietų Amerikos ir penkta pasaulyje vyno gamintoja. Vynų gamintojų šioje šalyje yra tūkstančiai ir jie gamina įvairius – ir masinio vartojimo, ir labai išskirtinius bei aukštos kokybės vynus. Tad nenuostabu, kad argentiniečių virtuvės neįmanoma įsivaizduoti be puikaus jų vyno.

Kad nepasiklystumėte argentinietiškų vynų įvairovėje,
mes siūlome Jums sudalyvauti jaukioje ir stilingoje
degustacinėje vakaronėje „Jaunas ir išlaikytas vynas“.

Visiems gerai žinomas vynų žinovas Dominykas Velička specialiai kūrė degustacinį meniu, kuriame kruopščiai derinamos ragaujamų vynų ir patiekalų skonių savybės. Taip pat vyno žinovas papasakos Jums apie degustuojamus vynus bei jų išskirtinę gėrimo kultūrą, vynų derinimą su maistu ir kitas įdomias subtilybes.

 • Degustacijos trukmė - 2 val.
 • Iki 10 asmenų kolektyvui kaina - 899 Lt + PVM
 • 10 - 20 asmenų kolektyvui kaina - 1499 Lt + PVM

Į viršų

Matės degustacija

Matė yra labai populiari Pietų Amerikoje, kur jos paruošimas ir gėrimas yra savitas ritualas. Ši arbata priklauso gėrimų grupei , kur nėra naudojamos arbatžolės. Matė gaminama iš sausų visžalio tropikų medžio lapų.

Jei Jums yra įdomu, iš kur kildinamas šis gėrimas, iš kokių indų yra geriama matė ir kaip ją pasiruošti patiems, tai šis vakaras – tikrai Jums.

 • Degustacijos trukmė – 45 min.
 • Iki 10 asmenų kolektyvui kaina - 350 Lt + PVM
 • 10 - 15 asmenų kolektyvui kaina - 400 Lt + PVM
 • 15 - 20 asmenų kolektyvui kaina - 450 Lt + PVM

Į viršų

Tango muzika, dainos, šokiai

Jei norite patirti naujų įspūdžių, praskaidrinti apsiniaukusį vakarą ir tapti paslaptingo tango dalimi – šis pasiūlymas tikrai Jums!

Tango muzika – tai Afrikos vergų atvežti ritmai, Andalūzijos gitaros melodijos, neapolietiškos kansonetės, vokiškas akordeonas ir kitų instrumentų skambesys.

Profesionalus tango dainų atlikėjas Eduardo Gimenez padovanos Jums visų laikų geriausias argentinietiško tango dainas ir pakvies į svaiginančią, nostalgišką muzikinę kelionę ,prasidedančią nuo pirmųjų tango skambesių XIX amžiaus pabaigoje iki šiuolaikinio, gundančio elektro tango.

Argentinietis Eduardo Gimenez ir jo partnerė, nuostabi šokėja Brigita Urbietytė, taip pat sušoks paslaptingą ir aistringą tango. Pasijusite kaip vienoje iš Buenos Airių kavinių, kur du atsitiktinai susitikę žmonės susipažįsta ir atranda savo gyvenimo meilę ir aistrą.

Vakaro metu Jus taip pat pamokysime šio viliojančio ir aistringo šokio judesių.

Tikimės, kad kartu praleisime nuostabų tango vakarą!

 • Trukmė – 1,5 val.
 • Kaina – 3325 Lt + PVM

Į viršų

Lotynų Amerikos muzikos vakaras

Vaikinai iš grupės „Gitarų kvartetas“ pakvies Jus į svaiginančią, nostalgišką muzikinę kelionę po Argentiną.
Argentina išgarsėjo XIX amžiaus pabaigoje pasauliui padovanojusi naują muziką ir šokį – tango.
Kviečiame Jus į jausmingą, aistringą ir nostalgišką argentinietiškos tango muzikos vakarą, kur subtilus gitarų virpesys ir ritmas įžiebs ugnį kiekvieno širdyje. Tango garsai padės atsipalaiduoti, išsilaisvinti iš gyvenimo pančių, kanonų bei patirti nepakartojamą malonumą.

 • Trukmė – 1,5 val.
 • Kaina – 1225 Lt + PVM

Į viršų

Argentinietiškas tango

Visas argentinietiško tango pasaulis viename vakare!

Sunku apibūdinti tango vienu žodžiu, nes per beveik 150 tango gyvavimo metų susikaupė tiek daug žodžių, pasakojimų ir istorijų.

Argentinietis Eduardo Gimenez ir jo partnerė, nuostabi šokėja Brigita Urbietytė, Jums pristatys ir atliks argentinietiško tango programą. Tai istorija apie vienatvę, liūdesį, skausmą, išdavystę ir nežabotą aistrą, apie drąsą, ryžtą, nesėkmes, skurdą ir gašlumą, apie gangsterius, vagis ir žudikus, apie ispanišką aistrą, itališką garbę, prancūzišką eleganciją ir vokišką išradingumą, apie nostalgiją, išsiilgusius namų ir benamius, apie meilės nuotykius, neištikimybę ir tyrą meilę…

Vakaro metu Jus taip pat pamokysime šio paslaptingo ir aistringo šokio judesių. Tai puiki proga atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką.

Galėsime kartu pasijausti kaip vienoje iš Buenos Airių kavinių!

 • Trukmė – 1 val.
 • Kaina – 2660 Lt + PVM

Į viršų

David Longa - sensacija ir atradimas Lietuvoje

Jaunas ir charizmatiškas, visiems dalijantis šypseną Lotynų Amerikos šokėjas, gimęs Venesueloje, Karakaso mieste. Savo pirmuosius salsos žingsnius jis žengė anksčiau nei pratarė pirmąjį žodį...
Vakaro metu Jūs išvysite Deivid Long‘os autentišką salsos šokių pasirodymą. Jis šoka taip, kaip šoka čionykščiai žmonės nuo Karibų salų, kuriems salsa yra gyvenimo būdas, pažabotas begaline laisve ir improvizacija.
Deivid Long‘o pasirodymas – tai tikra gatvės šokių sintezė – salsa su hip hopo ir kapoeiros elementais.
Šis žavus ir temperamentingas šokėjas ne tik šoks ir dalins geras emocijas, bet ir perteiks savo šokių patirtį, pamokindamas Jus salsos žingsnių...
Tikrai verta pamatyti ir pabandyti.
Jūsų laukia geros nuotaikos smūgis!

Trukmė – 1 val.
Kaina – 3200 Lt + PVM

Į viršų

Meniu iki 10 asmenų

Picada Argentina
Tradicinis Argentinos užkandis: saliami, sūris, marinuotos juodosios alyvuogės, kepti baklažanai ir mėsos suktinukai (3 porc.)

Ceviche de salmon
Tradicinis Lotynų Amerikos užkandis: lašiša, citrina, svogūnai ir petražolės (2 porc.)

Empanadas Caseras
Argentinietiški pyragėliai su jautiena, vištiena, kumpiu ir sūriu (8 vnt.)

Empanadas perito morena
Pyragėliai su jūros gėrybėmis ir „El Gaucho“ padažu (4 vnt.)

Parrillada Mixta
Ant grotelių keptos mėsos asorti: jautienos file, kiaulienos šonkauliai, vištienos krūtinėlė, avienos kumpis, vytintos dešrelės, jaučio inkstai ir keptas varškės sūris (5 porc., 1-a dviems asm.)

Frutillas a la pimienta
Karštos braškės su pipirais ir ledais (10 porc.)

Yerba Mate Cruz de malta
Tradicinė argentiniečių arbata (10 vnt.)

Vynas :
Finca las moras Chardonnay 10 taurių po 150 ml.
Finca las moras Malbec 10 taurių po 150 ml.

 • Viso: 1378 Lt + PVM.

Į viršų

Meniu 10 - 15 asmenų

Picada Argentina
Tradicinis Argentinos užkandis: saliami, sūris, marinuotos juodosios alyvuogės, kepti baklažanai ir mėsos suktinukai (5 porc.)

Ceviche de salmon
Tradicinis Lotynų Amerikos užkandis: lašiša, citrina, svogūnai ir petražolės (3 porc. )

Empanadas Caseras
Argentinietiški pyragėliai su jautiena, vištiena, kumpiu ir sūriu (12 vnt.)

Empanadas perito morena
Pyragėliai su jūros gėrybėmis ir „El Gaucho“ padažu (6 vnt.)

Parrillada Mixta
Ant grotelių keptos mėsos asorti: jautienos filė , kiaulienos šonkauliai, vištienos krūtinėlė, avienos kumpis, vytintos dešrelės, jaučio inkstai ir keptas varškės sūris (8 porc., 1-a skirta dviems asm.)

Frutillas a la pimienta
Karštos braškės su pipirais ir ledais (15 porc.)

Yerba Mate Cruz de malta
Tradicinė argentiniečių arbata (15 vnt.)

Vynas:
Finca las moras Chardonnay 15 taurių po 150 ml.
Finca las moras Malbec 15 taurių po 150 ml.

 • Viso: 2248 Lt + PVM.

Į viršų

Meniu 15 - 20 asmenų

Picada Argentina
Tradicinis Argentinos užkandis: saliami, sūris, marinuotos juodosios alyvuogės, kepti baklažanai ir mėsos suktinukai (6 porc.)

Ceviche de salmon
Tradicinis Lotynų Amerikos užkandis: lašiša, citrina, svogūnai ir petražolės (4 porc.)

Empanadas Caseras
Argentinietiški pyragėliai su jautiena, vištiena, kumpiu ir sūriu (16 vnt.)

Empanadas perito morena
Pyragėliai su jūros gėrybėmis ir „El Gaucho“ padažu (8 vnt.)

Parrillada Mixta
Ant grotelių keptos mėsos asorti: jautienos file, kiaulienos šonkauliai, vištienos krūtinėlė, avienos kumpis, vytintos dešrelės, jaučio inkstai ir keptas varškės sūris (10 porc.,1-a dviems asm.)

Frutillas a la pimienta
Karštos braškės su pipirais ir ledais ( 20 porc.)

Yerba Mate Cruz de malta
Tradicinė argentiniečių arbata (20 vnt.)

Vynas:
Finca las moras Chardonnay 20 taurių po 150 ml.
Finca las moras Malbec 20 taurių po 150 ml.

 • Viso: 2755 Lt + PVM.

Į viršų

Visos naujienos...