Naujienos
Pirmas
El. paštas
Struktūra
Pasitik pavasarį itališkai...
2009-02-26 Restoranas "Fiorentino" kviečia Jus paragauti Toskanos virtuvės patiekalų, toskaniško vyno bei toskaniškų desertų. Šio regiono virtuvė išskirtinė ir labai turtinga: čia gimė tagliata – jautienos kepsnys, brusketa – ant grotelių kepta itališka duona.

Garantuojame jaukų ir stilingą itališkos dvasios kupiną vakarą!

Pasitikt pavasarį galime ir Jūsų pasirinktoje vietoje.
David Longa - sensacija ir atradimas Lietuvoje
2009-02-10 Jaunas ir charizmatiškas, visiems dalijantis šypseną Lotynų Amerikos šokėjas, gimęs Venesueloje, Karakaso mieste. Šis žavus ir temperamentingas šokėjas ne tik šoks ir dalins geras emocijas, bet ir perteiks savo šokių patirtį, pamokindamas Jus salsos žingsnių... Tikrai verta pamatyti ir pabandyti. Jūsų laukia geros nuotaikos smūgis!
Karšta naujiena iš Argentinos
2009-02-03

Seniai svajojote pamatyti tolimąją Argentiną bei pasimėgauti šios šalies kulinariniais šedevrais? Toli keliauti nereikės – Vilniaus senamiestyje, modernaus bei jaukaus viešbučio „Atrium“ rūsyje, Jūsų laukia atsinaujinęs argentiniečių restoranas „El Gaucho Sano“!

Karštas argentinietiškas vakaras gali vykti ir Jūsų pasirinktoje vietoje.

Rodiklio renginiai ir Judrės parkas pristato!
2008-04-15 Jus traukia ekstremalus sportas ir aktyvus poilsis?
Norite išbandyti savo jėgas ištvermės, ryžto ir drąsos reikalaujančiose situacijose? Siūlome Jums karinį turizmą – žygius nuostabaus grožio gamtos kampelyje – Kazlų Rūdos miškuose, kuriuose susidursite su natūraliomis gamtos sukurtomis kliūtimis. Jums teks bristi per pelkes, upelius, kopti ir leistis šlaitais, o kaip tikrame karo lauke pasijusite įveikdami improvizuotą minų lauką.
Susidūrę su pavojais ir ekstremaliais išbandymais, galbūt visiškai kitaip įvertinsite savo kolegas, bendradarbius. Tad meskime iššūkį kasdienybei ir leiskimės į nuotykių kupiną žygį!

Žygiai organizuojami visus metus!